Porażka z Wierchami w III rundzie Pucharu Podhala.

Niestety KS Gorc przegrał na własnym boisku z Wierchami, mecz rozgrywany w ramach Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskim 1:3
Sam wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku w Ochotnicy Dolnej w dodatku żółto-niebiescy od 10 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Wiatra.

KS Gorc Ochotnica - Wierchy Rabka - 1:3 ( 0:2 )

Bramki: M.Polak

Kartki: Ł.Wiatr ( czerwona ), K.Giemzik ( żółta )

Skład KS Gorc: Janiarczyk – Ziemianek, M.Faron, K.Jurkowski, A.Giemzik ( 70 Ł.Chrobak ), Bożyk, Wiatr, Tokarczyk, K.Giemzik, Polak, Hasior.

Krótka Relacja z meczu:

Pierwsza bramka padła w 10 minucie spotkania z rzutu karnego, po zagraniu piłki ręka w polu karnym Ł.Wiatr, sędzia pokazał mu czerwony kartonik i wskazał na wapno.
Jeszcze pod koniec pierwszej części meczu, pomocnik Wierchów wykończył akcję i podwyższył wynik na 2:0.

W drugiej części spotkania gospodarze mimo że grali w osłabieni zaczęli kontrolować grę, okrasą tego spotkania była przepiękna bramka M.Polaka z ok 30 metrów, który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości zrywają pajenczyne w siatce.
Trzecia bramka dla gości również z rzutu karnego po faulu naszego bramkarza na napastniku drużyny gości w polu karnym, który pewnie został zamieniony na bramkę przez kapitana Wierchów.

Kontuzji w tym meczu nabawił się Artur Giemzik, na razie nie wiadomo jak groźny jest uraz i na ile eliminuje go z gry.