Plebiscyt Sportowy: Wybieramy Najlepszego zawodnika A Klasy. Mateusz Polak wśród nominowanych.

Plebiscyt trwa do piątku 7 sierpnia 2015 włącznie. Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów odbędzie się na nowotarskim Rynku. Termin zostanie ustalony po zakończeniu głosowania.

Głosowanie odbywa się za pomocą sms. Aby oddać głos należy na stronie www.plebiscyt.sportowepodhale.pl odnaleźć swojego faworyta posłużyć się przypisanym mu kodem, wysyłając go na wskazany numer sms. Koszt jednego sms (jednego głosu) to 1,23 zł brutto. Regulamin plebiscytu i wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie www.plebiscyt.sportowepodhale.pl

Sportowe Podhale i Podhale24.pl organizują plebiscyt na najlepszych piłkarzy na podhalańskich boiskach oraz na najpopularniejszy klub. Tym razem wybierać będziemy MVP najlepszej drużyny na Podhalu – Porońca Poronin oraz osobno piłkarza z IV i V ligi, a także klasy A. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wśród nominowanych zawodników znalazł się napastnik naszej drużyny Mateusz Polak który w A Klasie sezonie 2014/15 zaliczył 19 trafień i zajął 5 miejsce w klasyfikacji strzelców.

Kliknij ,,tutaj'' aby oddać głos.