Pierwsza wygrana w okresie przygotowawczym!

Jako gospodarze nie okazaliśmy się gościnni!
Gorc Ochotnica w dniu dzisiejszym podejmował na sztucznym boisku w Tylmanowej drużynę Zamczyska Marcinkowice. To drugi sparingpartner w tym roku, przed czekającą nas rundą wiosenną. Rywal w rundzie jesiennej zgromadził 23 punkty w sądeckiej „B” klasie i zajmuje 2 miejsce w tabeli! Nie taki jednak diabeł straszny jak go malują. Ograliśmy gości 5:1 (bramki 3 x Polak, 1 x Hasior, 1 x Lizoń). Przebieg spotkania, co cieszy miał jednostronny przebieg, pod wyraźne dyktando Naszej drużyny. Różnica była na tyle wyraźna, że na nawet przez chwilę nie ulegało wątpliwości, kto w tym meczu będzie górą! Komentarz jednego z kibiców mówi sam za siebie cyt.: „No taki Gorc można oglądać”. Warto wspomnieć, że trener Kamil Biel miał możliwość sprawdzenia kilkunastu zawodników, a to z uwagi na wysoką frekwencję – brawo chłopaki!
Oto pomeczowy komentarz trenera Gorca „Jestem zadowolony z gry drużyny. Druga połowa dużo lepsza ponieważ chłopaki zdecydowanie lepiej operowali piłką i dzięki temu dużo stworzyli sporo sytuacji strzeleckich. Cieszy mnie również współpraca między Hasiorem a Polakiem /od autora – zawodnicy asystowali/.

tekst: Sławomir Nowogórski