Parujemy z Kluszkowcami!

Ciekawe przetarcie czeka Naszych piłkarzy w dniu 16.02.2016 r. W ramach przygotowań do rundy wiosennej zmierzymy się z „A” klasową Zaporą Kluszkowce. Mecz zaplanowano o godzinie 12.00 na sztucznym obiekcie w Tylmanowej. Smaczku potyczki dodaje fakt, że w ubiegłym sezonie w walce o awans szliśmy z rywalem bark w bark. Ostatecznie w dniu 18.06.2017 r. doszło do decydującego starcia w Kluszkowcach. W tym pamiętnym meczu padł remis 3:3, co zepchnęło nas do rywalizacji w barażach. To tylko sparing lecz drużyna chce pokazać ducha walki i mobilizację. W sporcie technika i sprawność fizyczna to rzecz ważna. Nieodzowny jest jednak „mental”, a ten mecz może nam go spotęgować. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków do Tylmanowej!

Zdj. /mecz z Ujanowicami z dnia 10.02.2018 r/