MUKS Halny Kamienica wygrywa Turniej Orlików w Ochotnicy.
Dzisiaj na Orliku w Ochotnicy Górnej - Ustrzyk rozegrany został I Turniej Orlików ( rocznik 2004-2005 ) w którym udział wzięły cztery drużyny: Unia Tarnów, MUKS Halny Kamienica, Lubań Tylmanowa oraz KS Gorc Ochotnica ( Gospodarze Turnieju )
Najlepszą drużyną w Turnieju okazali się podopieczni Szymona Wąchały, piłkarze Halnego którzy byli bezkonkurencyjni dla rywali, wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła drużyna z Tarnowa podopieczni Łukasza Jamróg a na trzecim miejscu rywalizację zakończyli podopieczni Piotra Kwita, piłkarze Lubania Tylmanowa. Czwarte miejsce przypadło gospodarzom turnieju Gorc Ochotnica.
Na zakończenie Turnieju zostały wręczone nagrody: puchary, dyplomy, medale dla najlepszych trzech drużyn, pozostali zawodnicy również zostali nagrodzeni klubowymi upominkami z okazji XV - Lecia Klubu Sportowego KS Gorc Ochotnica wręczone zostały statuetki dla najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju.
Serdeczne podziękowania składamy dla Pana Marcina Rusnak za poczęstunek, Pana Roberta Gurgul za zaopatrzenie w napoje oraz Pana Bartosza Zabrzewskiego za prowadzenie zawodów.
Rywalizacja w Turnieju była bardzo emocjonująca, najważniejsze że odbyło się bez kontuzji i urazów.
W Turnieju również zostały przeprowadzone konkursy: Rzutów Karnych oraz Żonglerki.
Konkurs rzutów karnych wygrali: Kutwa Mariusz ( Halny Kamienica ), Ziajkiewicz Rafał ( Lubań Tylmanowa )
Konkurs Żonglerki wygrali: Ligęza Kuba ( Halny Kmienica ), Michałczak Hubert ( Lubań Tylmanowa )
Tabela Końcowa Turnieju:
1. MUKS Halny Kamienica 9 pkt. 14-1
2. Unia Tarnów 4 pkt. 7-5
3. Lubań Tylmanowa 4 pkt. 4-5
4. KS Gorc Ochotnica 0 pkt. 2-16
Mecze:
Unia Tarnów - KS Gorc Ochotnica - 5:1
Lubań Tylmanowa - Halny Kamienica - 0:3
Unia Tarnów - Halny Kamienica - 1:3
KS Gorc Ochotnica - Lubań Tylmanowa - 1:3
Unia Tarnów - Lubań Tylmanowa - 1:1
Halny Kamienica - KS Gorc Ochotnica - 8:0
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Strojek Kamil ( Unia Tarnów )
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Kutwa Mariusz ( Halny Kamienica )
Najlepszy Strzelec Turnieju: Matyjewicz Wiktor ( Unia Tarnów )
MUKS Halny Kamienica:
Trener: Szymon Wąchała, Skład: Czech Mateusz, Faltyn Dominik, Kutwa Mariusz, Ligęza Jakub, Potoniec Kacper, Sikora Andrzej, Konopka Szymon, Gurgul Hubert.
Unia Tarnów:
Trener: Łukasz Jamróg, Skład: Wiktor Matyjewicz, Strojek Kamil, Olchawa Ernest, Martowicz Jan, Wójcikowski Jakub, Nowak Szymon, Czosnek Bartosz, Brongiel Kacper, Krasoń Franciszek.
Lubań Tylmanowa:
Trener: Piotr Kwit, Skład: Hebda Krystian, Kamiński Miłosz, Michałczak Hubert, Bodziarczyk Hubert, Hebda Dominik, Kozielec Krzysztof, Ziajkiewicz Rafał, Adamczyk Rafał, Konopka Jakub.
KS Gorc Ochotnica:
Trener: Krzysztof Ligęza, Skład: Sebastian Podgórski, Domek Marcin, Kołek Kacper, Jabieła Kuba, Chlipała Kacper, Podgórski Mateusz, Łętowski Michał, Krzyśko Patryk, Franczyk Konrad.
Komentarze