List Gratulacyjny dla Klubu Sportowego: KS Łapsze Niżne i Jarmuta Kolex Szczawnica.

List Gratulacyjny dla Klubu Sportowego:  KS Łapsze Niżne i Jarmuta Kolex Szczawnica.

Serdeczne gratulacje od Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnicy dla KS Gorc Ochotnica za awans do A klasy w sezonie 2013/2014.

Wręczenie pamiątkowego Pucharu za awans do A klasy dla drużyny Gorc Ochotnica przez Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica.

Również Serdeczne gratulacje w imieniu zawodników oraz zarządu złożył Prezes Klubu KS Gorc Ochotnica Krzysztof Ligęza dla Jarmuty Kolex Szczawnica za wywalczenie Mistrzostwa Podhalańskiej A klasy oraz awansu do Klasy Okręgowej oraz zespołu z Łapsz Niżnych za wywalczenie Mistrzostwa Podhalańskiej B klasy oraz awansu do A klasy. Składamy również podziękowania, a szczególnie w meczu na koniec sezonu, która pozwoliła naszemu klubowi uczestniczyć w barażach o A klasę.

List Gratulacyjny dla Klubu Sportowego KS Łapsze Niżne:

List Gratulacyjny dla Klubu Sportowego Jarmuta Kolex Szczawnica: