Kolejny test mecz za nami!

Gorc Ochotnica – Górka Szczereż 3:2

Dzisiejszego wieczoru rozegraliśmy sparing z drużyną Górki Szczereż rywalizującej w sądeckiej „A” klasie. Chłopaki hartowali się w mroźnej aurze, przy lekko padającym śniegu. Murawa na boisku w Tylmanowej nie była łaskawa dla obu drużyn z uwagi na zalegający śnieg. Obyło się na szczęście bez kontuzji! Trenerzy umówili się na 2x40 minut.

W pierwszej fazie mecz wyrównany. Potem jednak Gorc przejął inicjatywę finalizując przewagę w 32 minucie – Darek Tokarczyk dogrywa piłkę w pole karne, gdzie ją przejmuje Kuba Piszczek i pakuje strzałem w lewy róg bramki rywala. Do przerwy powinny paść dla Gorca jeszcze 2 bramy bo i słupek i bramkarz w 100% nam przeszkodził. W 11 minucie drugiej odsłony padła bramka na 1:1 po błędzie naszego golkipera, który wybiegł poza pole karne. Napastnik gości okazał się szybszy i wpakował piłkę do pustej bramki. W 22 drugiej minucie drugiej połówki bramka dla Gorca. Piłkę bitą w pole karne odpuszcza Polak, ta wpada pod nogi Jaśka Brzeźnego, który strzela po ziemi w lewy róg gości. Zaraz potem w 24 minucie Mateusz Polak obsłużył prostopadle Jaśka Brzeźnego, który pakuje piłkę w prawy róg Szczereżan. W 28 minucie goście zdobyli bramkę na 2:3 - pięknym strzałem pod poprzeczkę z okolic 20 metrów! Wydawało się, że Górka ruszy do ataku by wyrównać ale tak się nie stało. Znów uwidoczniła się przewaga Gorca, która winna być skwitowana, co najmniej 1 bramką. W ostatnich sekundach spotkania zawodnik Gości „dziabnął” szpicem piłkę do bramki Gorca ale ze spalonego.

Kadra meczowa Gorca: Dawid Syjud, Dawid Polak, Sokołowski Piotr, Krzysztof Mirek /trener/, Jakub Kędzierski, Jacek Gabryś, Lizoń Krzysztof, Ziemianek Rafał, Darek Tokarczyk, Jan Brzeźny, Jakub Piszczek, Zasadni Wojciech, Krystian Hasior, Mateusz Polak, Paweł Rusnak.