Kolejny sparing chłopców z Akademii!

W dniu 26.03.2018 r. na orliku w Jazowsku odbył się sparing pomiędzy AP JAZOWSKO vs AP GORC OCHOTNICA. Drużynę AP GORC OCHOTNICA reprezentowali:

Sebastian Podgórski, Franczyk Konrad, Wąchała Paweł, Borzęcki Dawid, Konopka Michał, Konopka Szymon, Konopka Łukasz, Rusnarczyk Grzegorz, Hasior Marek, Adamczyk Tomasz, Faltyn Mateusz.

Wynik: AP JAZOWSKO – AP GORC OCHOTNICA 2:8

Bramki dla AP GORC zdobyli: 3x Konopka Szymon, 2x Franczyk Konrad, Hasior Marek, Konopka Łukasz, Rusnarczyk Grzegorz.

Relacja meczu:

Pierwsze minuty spotkania jak i w całym przebiegu meczu należały do zawodników AP GORC OCHOTNICA!!! Już w 2 min wyszliśmy na prowadzenie po zdobyciu bramki przez Grzegorza Rusnarczyka. Kolejne bramki w pierwszej połowie strzelili jeszcze Łukasz Konopka i Szymon Konopka. W drugiej połowie ustrzeliliśmy jeszcze 5 bramek chodź mogło być ich o wiele więcej zwłaszcza że mieliśmy kilka słupków zwłaszcza uderzenie Konrada Franczyka w słupka praktycznie z połowy boiska oraz spojenie Michała Konopki który huknął jak z „armaty „ . Graliśmy bardzo konsekwencje i kreowaliśmy sobie sytuacje poprzez akcje wielopodaniowe ze zmianą ciężaru gry oraz tempa. Również pod względem technicznym lepiej prezentowaliśmy się od drużyny z Jazowska. Nasza gra była ciekawsza i bardziej widowiskowa i co najważniejsze każdy zawodnik w 100% wykonał swoje zadania wytyczone przez trenera. W szczególności trzeba pochwalić zawodników za krycie i wysoki pressing, jaki założyliśmy na zawodników z Jazowska. Gorc w sparingu pokazał, że najważniejsza jest drużyna każdy zawodnik starał się grac zespołowo, co zaowocowało w dużą ilością bramek. Podsumowując całe spotkanie chciałbym przede wszystkim podziękować chłopakom za walkę i zdrowie, jakie pozostawili na boisku i pogratulować zawodnikom za zdobyte bramki. Każdy z zawodników AP Gorc Zasłużył na wielkie „BRAWO ‘’ a szczególności chciałbym wyróżnić Michała Konopkę, który dwoił się i troił na boisku w defensywie i ofensywie, zabrakło mu szczęścia, aby utwierdził to zdobyta bramką. Trzeba również pochwalić zawodników AP Jazowsko zza walkę i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty oraz za kilka ciekawych rozegranych akcji podczas meczu.

Autor - Rafał Gabryś!