Juniorzy na 1. miejscu! KS Gorc Ochotnica - Lubań Maniowy 5:0

Juniorzy starsi w swoim 4. meczu podhalańskiej 1. ligi pokonali przed własną publicznością Lubań Maniowy 5:0 i dzięki temu awansowali na pozycję lidera.

W przeciągu całego spotkania Gorc był drużyną zdecydowanie lepszą co w pełni odzwierciedla wynik. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Duda (2), Grzywnowicz, Piszczek i Kędzierski.

Juniorzy wciąż nie doznali porażki w tym sezonie. Podobnym wyczynem mogą się pochwalić drużyny z Rabki, Zakopanego i Jabłonki, jednak wszystkie te zespoły nie rozegrały jeszcze kompletu spotkań dlatego na dzień dzisiejszy wszyscy kibice mogą być dumni, ponieważ zarówno seniorzy jak i ich młodsi koledzy zajmują pierwsze miejsca w swoich ligach. Taka sytuacja, o ile w ogóle miała miejsce w historii klubu, na pewno nie zdarzała się zbyt często. Póki co należy się cieszyć i mieć nadzieję na to, że po zakończeniu rozgrywek obie tabele będą wyglądały tak jak teraz.