Juniorzy Młodsi: Remis z Białką Tatrzańska na inaugurację.

Juniorzy Młodsi KS Gorc Ochotnica zremisowali na inaugurację rundy wiosennej z Białką Tatrzańską 2:2 mimo iż prowadzili 2:0 po bramkach D.Rozmusa i P.Rusnaka, dali sobie wydrzeć trzy punkty i w ostatecznym rozrachunku zremisowali z zespołem dużo niżej notowanym w tabeli.

Dobry fragment gry pomiędzy 20 a 45 -minutą w wykonaniu chłopaków gdzie zdecydowanie przeważaliśmy i dobrze rozgrywaliśmy akcje w bocznych sektorach boiska po których padły dwie bramki. Z założeń przed meczowych jakie sobie ustaliliśmy wywiązał się zespół tylko w pierwszej połowie, niestety w drugiej części meczu zabrakło przede wszystkim koncentracji gdzie straciliśmy głupie bramki po indywidualnych błędach.
Za bardzo dobrą grę należy pochwalić D.Rozmus oraz F.Zasadniego którzy świetnie wywiązywali się ze swoich obowiązków. - Trener M.Faron.

Tekst Obserwator Gorce_k.

KS GORC OCHOTNICA - Watra Białka Tatrzańska - 2:2 ( 1:0 )

Bramki: D.Rozmus, P.Rusnak

Skład: P.Wójciak ( 41 W.Chrobak ) - F.Zasadni, P.Sokołowski, J.Brzeźny (C), K.Topolski ( 60 Ł.Królczyk ), D.Kasiowniak, J.Mikołajczyk ( 41 W.Zasadni ), P.Rusnak, K.Piszczek, W.Saracki, D.Rozmus.

Pozostałe mecze Juniorów Młodszych:

Trzy Korony Sromowce Niżne - KS Gorc Ochotnica - 15.05.2015, 16.30

KS Gorc Ochotnica - Orawa Jabłonka - 19.05.2015, 17.30