III Runda Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskim.

W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskim, KS Gorc zmierzy się z Wierchami.
Na inaugurację sezonu 2014/15 w A Klasie KS Gorc przegrał w Rabce z Wierchami 3:1, jednak zwycięstwo podopiecznym Ryszarda Darlewskiego nie przyszło łatwo.
Mecz III rundy zostanie rozegrany 4 września na boisku sportowym w Ochotnicy Dolnej o 17.00.

III Runda Puchar Polski - Podhale:

KS Gorc Ochotnica - Wierchy Rabka

Data: 04.09.2014 ( Czwartek )
Boisko: Ochotnica Dolna

Rozgrywki Pucharowe również można śledzić na bieżąco na naszej stronie internetowej:

Puchar Polski Podhale - Kliknij ,, tutaj '' - aby wejść.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak to zwykle bywa, los dla jednych był szczęśliwy, innym nie sprzyjał – mówi Ryszard Dalewski, trener Wierchów Rabka. – Najciekawiej zapowiadają się konfrontacje Wiatru Ludźmierz z Lubaniem Maniowy i Orkanu Raba Wyżna z Watrą Białka Tatrzańska. Dwa czołowe zespoły klasy A będą miały okazję skonfrontować swoje umiejętności z zespołami z czwartej ligi. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek dwóch A-klasowców Lubaniu Tylmanowa z Granitem Czarna Góra oraz NKP Podhale II Nowy Targ z Jarmutą Szczawnica. W pozostałych duetach sprawa jest otwarta. Na pewno papierowymi faworytami pozostają zespoły z wyższych lig, ale… Puchary rządzą się swoimi prawami. Mecze rozgrywane są w środku tygodnia i nie zawsze można skompletować najmocniejszą jedenastkę. Dlatego nie wykluczam niespodzianek. Niektóre drużyny niebawem bezpośrednio zmierzą się w walce o ligowe punkty i nie wykluczam, że równocześnie zagrają mecz pucharowy.

Oto zestaw par (mecze mają być rozegrane 3 lub 4 września). Gospodarze na pierwszym miejscu.

Bystry Nowe Bystre – NKP Podhale Nowy Targ
Biali Biały Dunajec – LKS Szaflary