Gorc wygrywa z Czarną Górną.

Mecz walki, w którym było jednak sporo niedokładności i niewiele sytuacji, które mogły podnieść ciśnienie widzowi. Były momenty, że z boiska wiało nudą. Gospodarze objęli prowadzenie pod koniec pierwszej części gry. Pięknym strzałem w okienko popisał się Polak. Ale zaraz po przerwie, z pierwszej akcji, goście doprowadzili do wyrównania. 11 minut później Polak potwierdził, iż jest wyśmienitym wykonawcą stałych fragmentów gry. Przymierzył z wolnego i futbolówką zatrzepotała w siatce.

Gorc Ochotnica – Granit Czarna Góra 2:1 (1:1)
1:0 Polak (Tokarczyk) 42
1:1 P. Sarna (J. Milon) 46 głową po wolnym
2:1 Polak 57 z wolnego

Sędziował: Antoni Mrugała.

KS Gorc: Syjud – Ziemianek, Chryczyk, K. Jurkowski, J. Jurkowski, Faron (46 Giemzik), Tokarczyk, Wiatr (46 Lizoń), Bożyk (75 Młynarczyk), Hasior, Polak.
Granit: P. Gogola – Jędrusiak, Jamróz, K. Sarna, P. Sarna, J. Milon, Hełdak, Grochola, Lichacz, Geneja, Budz.

Więcej statystyk kliknij ,,tutaj''

Momenty były:
9 – strzał Polaka z wolnego, po rykoszecie broni bramkarz.
10 – Wiatr dośrodkowywał z rzutu rożnego, strzał J. Jurkowskiego głową, broni P. Gogola.
11 – wolny z 25 metrów dla Granitu, J. Milon uderza, piłka minimalnie mija słupek.
32 – strzał Tokarczyka z 30 metrów pada łupem bramkarza.
42 GOL! 1:0 - dośrodkowanie Tokarczyka w pole karne i Polak z 15 metrów zrywa „pajęczynę” z bramki gości.

46 GOL! 1:1 – wolny z 60 metrów wykonuje J. Milon i P. Sarna głową pakuje futbolówkę do siatki.
57 GOL! 2:1 – Polak faulowany 20 metrów od bramki sam wymierza z wolnego sprawiedliwość. Piłka po rękach bramkarza wpada do bramki.
89 - Budz uderza z 18 metrów obok słupka
90 – Młynarczyk lobem wrzuca piłkę w pole karne, przejmuje ją Polak i lobuje bramkarza, piłka mija słupek.

W następnej 25 kolejce zagrają:
Wierchy Rabka - Orkan Raba Wyżna / 07 czerwiec 2015r - Rabka-Zdrój, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka - NKP Podhale Nowy Targ II / 07 czerwiec 2015r - Lipnica Wielka, 18:00
Wiatr Ludźmierz - Gorc Ochotnica / 07 czerwiec 2015r - Ludźmierz, 18:00
Granit Czarna Góra - KS Łapsze Niżne / 07 czerwiec 2015r - Czarna Góra, 12:00
Lubań Tylmanowa - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa / 07 czerwiec 2015r - Tylmanowa, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów / 07 czerwiec 2015r - Nowa Biała, 15:00
Bystry Nowe Bystre - Skalni Zaskale / 07 czerwiec 2015r - Ludźmierz, 15:00