Gorc nie zwalnia tempa w okresie przygotowawczym

Kolejny sparing na "plus"
Gorc Ochotnica w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrał w dniu wczorajszym kolejny sparing! Rywalem byli sąsiedzi z Kamienicy. Znów dopisała frekwencja, dysponowaliśmy pełnym składem, co przełożyło się na wynik 8:2 /bramki Polak, Hasior(4), Czernecki, Zasadni, Kędzierski/.
A oto komentarz trenera Kamila Biela: Wynik 8:2 w meczu sparingowym na pewno cieszy. Widać że chłopaki coraz lepiej ze sobą współpracują. Wierze że dobra postawa przed rundą przełoży się na późniejsze mecze ligowe. Dodatkowo, bardzo dobrą wiadomością jest dla nas dyspozycja naszych najmłodszych zawodników. Zarówno Filip Zasadni jak i Kuba Kędzierski pokazali się z bardzo dobrej strony.

Kolejny sparing już za tydzień ponownie z Gorcami Kamienica. Dokładny termin spotkania podamy na naszym fanpage'u na Facebooku. Bądźcie z nami!