Dalej w grze! Gorc-Szaflary 3:2!

Ograliśmy mocnego rywala, choć wydawało się, że pójdzie łatwo i przyjemnie bowiem już w 15 minucie po faulu na Polaku skutecznie karnego wykonał Krystian Hasior. Niedługo potem Polak świetnie zabrał się z piłką po przechwycie i puknął w prawy róg bramkarza gości.

W międzyczasie sytuację sam nas sam z Polakiem czubkiem buta wybronił bramkarz Szaflar Vasyl Zhuk, który na co dzień broni w V lidze. Do przerwy wynik 2:0 – zasłużony. W drugiej odsłonie Szaflary zaczęły grać odważnie. Napór na bramkę Syjuda spowodował indywidualny błąd i faul w polu karnym. Korzystną sytuację w 53 minucie drugiej połowy nie wykorzystali goście bijąc z wapna w słupek. W 60 minucie wydawało się, że jest po meczu – Polak dogrywa do Hasiora, który w biegu ze sporej odległości mocnym strzałem pakuje piłkę w lewy róg Szaflar! Tak się jednak nie stało, a w końcówce czekały nas spore emocje. W 74 piłkarz V ligowy zawodnik gości wykonał z 20 kilku paru metrów rzut wolny, który wbił idealnie w lewe okno Darka Syjuda. Od tego momentu zaczęły się nerwy i niepotrzebne emocje. W 86 minucie goście po akcji lewą zakończyli akcję bramką na 3:2! Wynik do końca rywalizacji się nie zmienił, choć było nerwowo. Z drugiej strony rezultat mógłby być okazały w naszą stronę ale marnowaliśmy niepotrzebnie sety i tym samym sprowokowaliśmy rywala do naporu w końcówce.

Skład Gorca: Syjud, Ziemianek, Giemzik, Sokołowski (Mirek), Brusiński, Zając, Brzeżny (Kędzierski), Polak, Rusnak (K. Piszczek), Gabryś, Hasior (zm. Grzywnowicz).

Ponadto w składzie: Majerczak Patryk, Gabryś Jacek, Wójciak Piotr.

Bramki dla Gorca: Hasior x 2, Polak x 1

Widzów – 100,

Sędziowali: Sędzia główny - Tomasz Jabłoński, liniowi -Anna Koczocik, Jan Puchlerski.