kurek

Utworzono:

22.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Tylmanowianie zaskoczyli gospodarzy. Nastawili się na kontry i dwie wyszły im idealnie. Po 12 minutach prowadzili 2:0. W kolejnych minutach miejscowi próbowali odrabiać straty, przeważali, lecz Lubań bardzo mądrze się bronił. Zaraz po przerwie Ł. Sularz ujrzał drugą żółtą kartkę i pognębił gospodarzy. W dziesiątkę Wierchom trudno było odwrócić losy spotkania.

Momenty były
5 GOL! 0:1 – dośrodkowanie Talarczyka źle wybił obrońca Wierchów i Ligas I skorzystał z prezentu.
12 GOL! 0:2 – wrzutka za obrońców w pole karne i Ligas I bez problemów lokuje futbolówkę w bramce.
15 – strzał Wietrzyka frunie nad poprzeczką.
34 – rajd Wierzyka, dogranie piłki do A. Dziechciowskiego, a ten nie trafia w dogodnej sytuacji.
68 GOL! 0:3 – Krupa rozpoczął akcję podaniem do F. Noworolnika, a jego wrzutkę na bramkę zamienił Talarczyk.
72 GOL! 0:4 – podanie między dwóch obrońców i Ligas I skompletował hat tricka.
73 GOL! 1:4 – Gacek z woleja trafił pod poprzeczkę.
79 GOL! 1:5 – M. Wójcik wykończył akcję Talarczyka.