Wierchy Rabka Zdrój Gospodarze

Utworzono:

14.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Prezes Stanisław Staszel musiał przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Jego chłopcy zbyt dużo popełniają błędów, które nawet młoda drużyna Wierchów potrafi bezlitośnie wykorzystać. Okrasą meczu był gol Sumary, który po przyjęciu piłki odwrócił się i trafił idealnie w winkiel bramki rywala.

Momenty były
3 – Gacek wypuszcza w „uliczkę” Ł. Sularza, a ten trafia wprost w bramkarza.
5 – Majerski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkuje, piłka frunie nad bramką.
18 GOL! 1:0 – Majerski zagrał do Wietrzyka, a ten ze skrzydła zacentrował w pełnym biegu na głowę Gacka.
19 GOL! 2:0 - prostopadle podanie Majerskiego otwarło Ł. Sularzowi drogę do bramki. Sytuacji sam na sam nie zmarnował.
30 GOL! 3:0 – Traczyk wykonywał rzut wolny z 40 metrów. Zagrał na 16 metr do Sumary, który odwrócił się i trafił w okienko. Bramka stadiony świata!
50 GOL! 4:0 – przerzut piłki przez Ł. Sularza przez pole karne, a Traczyk spod linii bocznej dośrodkowuje idealnie do D. Świdra, który dopełnia formalności, strzałem po długim rogu.
88 GOL! 5:0 – nieporozumienie defensorów Bystrego. Źle wybili piłkę, która trafiła do Ł. Sularza, ale z pierwszego posłał ją do siatki.
90 GOL! 5:1 – prezent gospodarzy. Niezdecydowanie obrońców wykorzystał Potrząsaj.