Wiatr Ludźmierz Gospodarze

Utworzono:

13.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Basisty, Basisty – robi różnicę. Jak tylko jest przy piłce, to przeciwnik musi mieć się na baczności. Nie tylko, że zostanie ograny, ale żeby nie zostać ośmieszonym. Tak jak przy trzecim golu, gdzie położył na murawie dwóch graczy przeciwnika i dograł koledze piłkę do pustej bramki.
Nuda, gra w środku pola – tak o pierwszej połowie wypowiedział się Radek Sąder. – lepsza gra – mówi po godzinie gry. - W ostatnim kwadransie demolka totalna z naszej strony – dodał po zakończeniu meczu.

Momenty były
18 GOL! 1:0 – zagranie Mikosia zza obrońców, piłkę przechwycił Basisty „związał” dwóch obrońców, bramkarza i trafił w przeciwległy róg bramki.
35 – Talarczyk strzelał płasko po ziemi z 25 metrów, Byrnas sparował futbolówkę na rzut rożny.
59 GOL! 1:1 – kapitalny strzał Krupy z 35 metrów. Piłka zerwała „pajęczynę” z bramki strzeżonej przez Byrnasa.
61 GOL! 2:1 – zagranie Basistego wzdłuż pola bramkowego; Kołodziej wślizgiem pakuje piłkę do własnej bramki.
78 GOL! 3:1 – Basisty ośmieszył obronę rywala. Położył na murawie dwóch graczy i wyłożył piłkę Bibro do pustaka.
84 GOL! 4:1 – Basisty 30 metrów biegł z piłką i uderzył po długim rogu nie do obrony.
88 GOL! 5:1 – dośrodkowanie z wolnego z boku boiska Grzędy na głowę G. Handzla, który umieścił piłkę w przeciwległym rogu bramki.
89 – Kołodziej huknął z 20 metrów, ale tylko ostemplował poprzeczkę.