Skalni Zaskale – Wiatr Ludźmierz 1:3 (0:1)

Żółte kartki: S. Strama, N. Gacek, Rajnisz – Targosz, Basisty, Bibro.
Czerwona kartka: N. Gacek (84 – druga żółta).

Skalni:Klejka – S. Walkosz, S. Strama, Bukowski, M. Walkosz, Czajkowski, Król (67 P. Gacek), N. Gacek, G. Gacek, Rajnisz (75 Walasik), B. Stanek II.
Wiatr:Byrnas – Mikoś, M. Strama, Zubek, G. Handzel, Sojka (90 M. Handzel), Luberda, Basisty, Grzęda, Stopiak (88 Czaja), Targosz (86 Bibro).

Pierwsza połowa wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobyciagolai jedną z nich wykorzystali goście. Gospodarze razili nieskutecznością. Gdy w 50 minucie gospodarze wyrównali z karnego, wydawało się, że pójdą za ciosem. Tymczasem „ciosy” wyprowadzili rywale zza miedzy.

Momenty były
15 – wolny z 20 metrów wykonuje Król, piłka mija słupek.
18 – N. Gacek uderza z 18 metrów (wolny) piłka pofrunęła nad poprzeczką.
20 – wolny Grzędy, bramkarz wypiąstkował piłkę na róg.
30 – dośrodkowanie z rogu N. Gacka na głowę S. Stramy, a ten minimalnie niecelnie, nad poprzeczką.
31 – tym razem po rzucie rożnym główkował M. Walkosz i piłka mija słupek.
33 – wolny z 20 metrów; N. Gacek wprost w bramkarza.
38 GOL! 0:1- Luberda w zamieszaniu podbramkowym wślizgiem z 5 metrów wepchnął piłkę do siatki.
50 – G. Gacek faulowany w polu karnym; „jedenastkę” ( powtórzoną) wykorzystał Król.
59 GOL! 1:2 – Targosz z 10 metrów w zamieszaniu podbramkowym postyła futbolówkę do bramki.
74 GOL! 1:3 – Basisty z 5 metrów trafia od słupka do siatki.