kurek

Utworzono:

09.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Pierwsza połowa dla gości, którzy przeważali, oddali więcej strzałów, tyle, że sporo niecelnych. Gospodarze nastawili się na rozbijanie ataków przed szesnastką. Raz im się nieudało i stracili gola. Zaś dwie kontry, które wyprowadzili, załamały się przez polem karnym. Po przerwie gospodarze próbowali odrabiać straty, ale … tylko próbowali. Ich akcjom brakowało rozmachu, a w decydujących momentach brakowało dokładności. Do tego kiks w obronie dał drugiego gola przyjezdnym.

Momenty były
25 GOL! 0:1 – wybicie piłki z pola karnego Bystrego na 45 metr. Przechwytuje M. Sarna i z 40 metrów decyduje się na strzał. Piłka, ku zaskoczeniu kibiców, wylądowała w okienku.
63 – główka Potrząsaja zmierza w krótki róg bramki, ale P. Gogola jest na posterunku.
73 GOL! 0;2 – Budz wykorzystał niefrasobliwość obrońców Bystrego.
79 – Kwak lobował bramkarza, ale ten końcami palców zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę.
84 – Budz sam na sam na 11 metrze, uderzał po krótkim rogu, Zep nogami broni.
88 – wolny z 20 metrów wykonany przez Z. Staszla. Kapitalna interwencja P. Gogoli.